Hakkımızda

hakkimizdaMersin yöresinin benzersiz kebabı olan Tantuniyi Kastamonu halkına sunmak için 2009 yılında çengeller mevkiinde hizmet vermeye başladık. Size geniş, ferah, nezih bir ortamda bu akdeniz lezzetini sunmaktan ve sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Mersin Yöresinin bu eşsiz lezzetini tüm Kastamonululara orjinal haliyle sunmak ve daha çok kitleyi bu lezzetten haberdar etmek için hizmete başladık. Geçen zaman içerisinde lezzetinin ve sunumunun ayrıcalığıyla büyük kitlelere ulaşan Arma Tantuni; genç, yaşlı, öğrenci, işadamı gibi kitlelerden oluşturduğu müşteri portföyü ile şehrin en uğrak noktalarından biri oldu. Arma Tantuni mutfağından çıkan lezzetlerin farklılığı, ürünlerimizin hazırlanma aşamasında gösterdiğimiz özen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızın eseridir.

Hatay yöresinin Türkiye'de bilinen lezzeti olan Özel Soslu Hatay Dönerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. 2015 yılında değişen yeni yüzümüzle Arma Tantuni & Döner olarak Akdeniz mutfağının bu iki lezzetini bir arada yeni bir konsept ile bir araya getirdik.